čtvrtek 22. října 2015

Stojánek na náušnice

Nevím jak vy, ale já jsem hrozný hromaditel oblíbených věcí. Jednou z nich jsou i náušnice. Skupuju je ve velkém, jak do prodejny :) Ne dobře, teď už jsem se sklidnila, ale dříve to bylo vážně hrozné. Kamkoli jsem jela, musela jsem si koupit náušnice. 

A doma jsem je uložila do krabičky a kolikrát jsem si je ani jednou nevzala. Proč? Protože v té změti ostatních náušnic jsem na ně zapomněla a nosila ty staré známé. Co je tedy mým problémem? Uskladnění. A tak když jsem narazila na tento stojánek, musela jsem ho mít.


Lehce mě zklamala doprava. Stojánek je v obyčejné bublinkové obálce, což na to, jak je věcička křehká, je dost risk. Co jsem na internetu koukala, hodně lidem to přišlo polámané. Mě naštěstí ne, jen obálka byla rozcupovaná na kousky. 


Uvnitř se skrývala tato kráska. Stojánek je černý, což se myslím hodí, protože na tom barvy náušnic pěkně vyniknou a člověk se bude moct ráno u outfitu nerušeně rozhodnout. Máme tu čtyři řady dírek na zavěšení. Možná bych jejich vzdálenosti udělala rozdílné, aby šlo pověsit náušnice krátké např. nahoru a dlouhé dolů, ale to je jen drobnost. Celkově jsem spokojená a brzo se pustím do rozvěšování.


Stojánek na 24 párů náušnic
 • Materiál: plast
 • Barva: černá
 • Rozměry: 19,5 x 12,5 cm

 Ještě jen tak pro představu. Ne, to nejsou všechny. Tohle jsou ty staré známé. :)

6 komentářů:

 1. taky bych si mela nejaky poridit, taky to mam v jednom chumlu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Bych si těch stojánků musela koupit aspoň pět, aby se mi tam všechny náušnice vešly :D

  OdpovědětVymazat
 3. Taky bych jich musela mít hrozně moc :D Ale vypadá to skvěle, asi si taky něco takového pořídím :D

  OdpovědětVymazat
 4. No já mám náušnice na mnou vyrobené "nástěnce", jelikož bych těchto stojánků musela mít nejméně šest :-D

  Nela z Beauty Charm
  GIVEAWAY - O Krásné šperky

  OdpovědětVymazat